Katalog » Specjalne » Moje konto     
Produkty promocyjne
Olimp Gold Omega 3 1000mg 60 ...
nowa cena: 12,99 zł
Syntrax Matrix 5.0 - 2270g
nowa cena: 135,00 zł
Nutrabolics Glutabolic - 500g
nowa cena: 81,99 zł
OLIMP Chela-Calcium D3 30 ...
nowa cena: 23,99 zł
OLIMP Chela-Mag B6 30 caps 2 ...
nowa cena: 16,99 zł
WEIDER Mega Mass 4000 7kg + ...
nowa cena: 189,00 zł
Olimp Chela Mag B6 - 30 kap.
nowa cena: 7,99 zł
Universal Shock Therapy 1kg
nowa cena: 109,00 zł
Maximize NOX 4U - 180 caps
nowa cena: 99,00 zł
ProLab Pure Whey - 2270g
nowa cena: 125,00 zł
ZESTAW: BSN No-Xplode 1230g + ...
nowa cena: 274,99 zł
AXIS LABS Smash pre-work out ...
nowa cena: 79,00 zł
OLIMP Carni Line 25g - MUSLI ...
nowa cena: 2,25 zł
Biogenix Carb BX 3x 1000g + ...
nowa cena: 53,99 zł
San NAG - 246g
nowa cena: 75,00 zł
Maximize ZMA - 90 caps
nowa cena: 35,00 zł
Olimp System Protein 80 2x ...
nowa cena: 119,00 zł
OLIMP Stress-Control 30kaps
nowa cena: 10,99 zł
Maximize 100% Whey Protein - ...
nowa cena: 139,00 zł
Optimum Pro 90 - 700g
nowa cena: 39,99 zł
Zobacz wszystkieIndywidualne ukladanie planu treningowego Indywidualne ukladanie diety Indywidualny dobór odzywek i suplementów diety
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Nowy użytkownik

Zapomniałeś hasło?
Kurier - status paczki
Podaj numer przesyłki kurierskiej "Siódemka" by sprawdzić jej status (nr nadania jest dostepny w historii zamowien):
*Kurierem wysyłamy wszystkie paczki, poza zagranicznymi
Informacje o produkcie

MAN Body Octane - 575gr

Sztuk   GG Sprawdz czy produkt jest na sklep.kfd.pl <
Nowa cena
169,00 zł
Opis produktu

Zawiera naukowo potwierdzone i sprawdzone składniki w odpowiednich dawkach. Wystarczy spojrzeć na etykietę i wszystko wiadomo, High-Voltage BODYOCTANE zawiera składniki, których siła działania jest porażająca!


- Poprawia Siłę Mięśni i Wytrzymałość Zwiększając Stężenie Karnozyny w Mięśniach i Tlenową Produkcję ATP
- Reguluje Produkcję Tlenku Azotu i Znacznie Lepiej Większa Poziom Argininy w Osoczu niż Suplement Argininy
- Przyśpiesza Regenerację po Treningu
- Usuwa z Organizmu Endotoksyny Takiej jak Kwas Mlekowy i Amoniak
- Zwiększa Przepływ Krwi i Tlenu do Pracujących Mięśni
- Usprawnia Dostarczanie Składników Pokarmowych
- Pomaga Tracić Tłuszcz i Zdobywać Mięśnie.

CITRULLINE MALATE (Jabłczan Cytruliny)

Stosowany przez 20 lat w Europie środek o potwierdzonym działaniu w leczeniu przemęczenia i demencji (demencja jest to zaburzenie umysłowe, które oddziaływuje na zdolność do myślenia, mówienia i poruszania się), Jabłczan Cytruliny(JC) wdarł się do zachodniego świata w dziedzinie odżywek dla sportowców dzięki badaniom i pracy zespołu w MAN Sports Products Inc.

Ta wyjątkowa kombinacja aminokwasu Cytruliny i soli organicznej Jabłczanu oferuje sportowcom nowy sposób na poprawienie wyników i regeneracji. Jako pośrednik w Cyklu Mocznika, Cytrulina pomaga w usuwaniu endotoksyn takich jak kwas mlekowy i amoniak (1). Endotoksyny te wytwarzane są podczas intensywnego wysiłku fizycznego, metabolizmu białek i stanów katabolizmu. Uszkadzają one żywe komórki i sieją spustoszenie w organizmie niekorzystnie wpływając na osiągane wyniki (2).

Naukowcy wskazują również, że Cytrulina może być lepszym rozwiązaniem niż Arginina na zwiększanie poziomów argininy w osoczu (3), ponieważ Cytrulina oddziaływuje na endogenną syntezę Argininy-to znaczy, że JC może być dużo lepszą alternatywą w stosunku do Argininy w regulowaniu produkcji Tlenku Azotu, uwalniania hormonu wzrostu, produkcji insuliny i kreatyny.

I to nie wszystko, odkryto również, że suplementacja JC w dawce 6 gram dziennie znacząco redukuje zmęczenie, zwiększa produkcje ATP o 34% i powoduje 20% lepszą regenerację Fosfokreatyny po ćwiczeniach (4). To znaczy, że Jabłczan Cytruliny usprawnia tlenowy metabolizm, produkcję energii w komórkach i zapewnia lepszą regenerację mięśni.

Kiedy wszystko zostało powiedziane, sportowcy stosujący Jabłczan Cytruliny będą mieli więcej energii na lepszy i cięższy trening i będą mogli szybciej regenerować się po każdej sesji treningowej. L-CARNITINE L-TARTRATE (LCLT)

Pomimo, że należy do aminokwasów, L-Karnityna jest naturalnym składnikiem pokarmowym należącym do rodziny Witamin B (BT). Gromadzi się ona głównie w mięśniach szkieletowych i sercu i może być w naturalny sposób syntetyzowana w organizmie. Jednakże, w pewnych warunkach fizjologicznych organizm może nie produkować wystarczającej ilości Karnityny.

Główna funkcją L-Karnityny w organizmie jest transportowanie kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach do mitochondriów (pieców komórkowych), gdzie tłuszcz może być rozłożony i zamieniony w energię. Dlatego L-Karnityna jest niezbędna dla produkcji energii z tłuszczu (5). Przeprowadzone badania ujawniły skuteczność L-Karnityny odnoście wyników sportowych, prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, zarządzania wagą i wielu innych...

Sportowcy cenią suplementację L-Karnityną ze względu na jej zdolność do zwiększania VO2 max (6, 7), który jest maksymalną objętością tlenu, jaką człowiek może spożytkować podczas treningu. Co więcej, suplementacja L-Karnityną zmniejsza ilość nagromadzonego kwasu mlekowego i zachowuje glikogen, tym samym oddalając uczucie zmęczenia (8). To jeszcze nie wszystko.

Nadchodzi L-Karnityna-L-Tartrate (LCLT). Odkryto niedawno, że ten nowy związek Karnityny posiada fascynujące właściwości rekuperacyjne. Bardziej szczegółowo, badanie nad LCLT w dawce 2 gram dziennie wykazało zmniejszenie uszkodzeń mięśni po treningu siłowym (9). U osób stosujących suplementację LCLT krążące markery uszkodzenia mięśni obniżyły się, rozpad substratów energetycznych zmniejszył się podczas i po ćwiczeniach, zmniejszył się również ból po treningowy (9). Ponieważ ćwiczenia zmniejszają stężenie Karnityny w krwinkach, powoduje to nie optymalny przepływ krwi i dostarczanie tlenu do mięśni. Sądzi się, że korzystne działanie LCLT jest wynikiem usprawnionej dostawy tlenu do mięśni dzięki zwiększonemu przepływowi krwi. Dodatkowo, wydaje się, że LCLT może wspierać syntezę białka i reakcje anaboliczne na ćwiczenia chroniąc receptory anaboliczne od nadmiernego uszkodzenia wynikającego z ćwiczeń oporowych (10).

Mówiąc prościej, stosowanie LCLT nie tylko poprawi wyniki i zapobiegnie przemęczeniu, ale również, co ważniejsze, LCLT wspiera regenerację. BETA ALANINA i L-HISTIDYNA-BUZER KARNOZYNY W MIĘŚNIACH

Karnozyna (beta-alanylo-L-histidyna) jest występującym naturalnie dwupeptydem odkrytym w Rosji w 1900 składającym się z dwóch aminokwasów Beta-Alaniny i L-Histidyny. Karnozynę możemy odnaleźć w mięśniach szkieletowych, sercu i mózgu. Ponieważ większość badań nad karnozyną przeprowadzona była w Rosji, nie były one dostępne dla Świata Zachodniego aż do niedawna. Karnozyna staje się coraz bardziej rozpoznawalna, dzięki swojemu niezwykłemu potencjałowi jako bardzo skuteczny składnik pokarmowy opóźniający proces starzenia się...Ale jest tego o wiele więcej!

Karnozynie przypisywane są również właściwości antyoksydacyjne, buforujące, neurotransmisyjne, oczyszczające organizm z wolnych rodników. Karnozynę można odnaleźć we włóknach mięśniowych typu II (11,12), są to włókna szybko kurczliwe, które odpowiedzialne są za wykonywanie ruchów eksplozywnych takich jak sprint lub trening siłowy. Zwiększanie stężenia Karnozyny w mięśniach jest ważne dla sportowców, ponieważ zwiększa ona wewnątrz-mieśniową zdolność do buforowania jonów wodoru (H). Produkcja jonów H+ jest wynikiem uwalniania energii, prowadzącym do uczucia palenia i zmęczenia mięśni. Mówiąc prościej, oznacza to, że Karnozyna zwiększa zdolność do cięższej pracy zapobiegając zbytniemu zakwaszeniu mięśni podczas wysiłku wyłapując jony wodoru. Większa ilość Karnozyny w mięśniach oznacza prawidłowy poziom pH w mięśniach oraz dłuższy i cięższy trening (13).

Kolejną rzeczą, jaką powinniście wiedzieć o Karnozynie to fakt, że jest ona naturalnym substratem produkcji Tlenku Azotu (18). W rzeczywistości jest ona substratem dla działania NOS (syntazy tlenku azotu), który jest enzymem odpowiedzialnym za generowanie Tlenku Azotu. Zaczynacie dostrzegać jak wszechstronnym i prawdziwie niezwykłym związkiem jest Karnozyna? Jest jeszcze więcej.

Karnozyna zapobiega kontuzjom mięśni i przyśpiesza regenerację. Wyjaśnieniem tego jest to, że ćwiczenia o wysokiej intensywności powodują szok oksydacyjny skutkujący wyczerpaniem zapasów Karnozyny. Wolne rodniki wyprodukowane przez intensywną pracę mięśni powoduje peroksydację lipidów jak również karbonylację protein i fosfolipidów.

To powoduje rozpad protein w procesie znanym jako proteoliza. Ponieważ karbonylacja protein poprzedza utratę integralności błony, można na to patrzeć jako toksyczny proces prowadzący do starzenia się komórki i jej umierania. Karnozyna zwalcza te reakcje, pod warunkiem, że w mięśniach jest jej wystarczająca ilość.

Więc dlaczego by nie zacząć stosować Karnozyny w mega dawkach? Karnozyna dostarczona w postaci suplementu diety rozpada się na dwa aminokwasy Beta-Alaninę i Histydynę, a następnie w mięśniach resyntetyzowana jest w Karnozynę. Biosynteza Karnozyny zależna jest od dostępności Beta-Alaniny i L-Histidny. Z godnie z prawdą, niedobór L-Histidyny obniża poziom Karnozyny, podczas gdy, suplementacja podnosi (14, 15, 16). Inne badanie przeprowadzone na Beta-Alaninie i L-Histidynie w ciągu 30 dni suplementacji zwiększyło poziom Karnozyny w mięśniach o 13%! (17)

Należy zapamiętać, że doustna suplementacja Karnozyną może prowadzić do zwiększenia jej koncentracji. Jednak suplementacja Beta-Alaniną i L-Histidyną może okazać się bardziej skutecznym sposobem czerpania korzyści ze zwiększonego poziomu Karnozyny. Wynikiem tego zwiększonego poziomu Karonozyny są lepsze osiągnięcia sportowe i jeszcze dużo więcej korzyści!GLUCURONOLACTONE (DGL-Glukuronolakton)

D-Glukurono-y-lakton, lub w nomenklaturze chemii organicznej zwany D-glukurono-3, 6-lakton (dalej jako DGL), jest naturalnym metabolitem glukozy regulującym formowanie glikogenu. DGL posiada właściwości hepato-ochronne [19], co znaczy, że będzie poprawiał stan zdrowia wątroby i usprawniał jej działanie, czyli miejsca, gdzie zaczyna się enzymatyczny metabolizm glukozy. Chroniąc zapasy glikogenu i ich syntezę, DGL może pomóc w dostarczaniu energii podczas ćwiczeń/treningu i regeneracji.

Do korzystnych właściwości DGL włączyć można również działanie stymulujące, poprawiające zdolność do zapamiętywania, koncentracji, pomagające skrócić czas reakcji i poprawiać nastrój [20,21].ASPARTIC ACID (Kwas Asparginowy

Kwas Asparginowy znany również jako asparaginian nie należy do grupy niezbędnych aminokwasów. Badania dowodzą, że kwas asparginowy może działać jako przekaźnik pobudzenia w mózgu. Co bardziej interesujące dla kulturystów i sportowców, kwas asparginowy jest metabolitem w cyklu mocznika, pomagającym organizmowi usuwać szkodliwy amoniak. Uczestniczy on również w glukoneogenezie, która jest procesem, w którym organizm wytwarza glukozę ze źródeł nie-węglowodanowych.

Badania pokazują, że asparaginian może zwiększyć wytrzymałość i odporność na zmęczenie. Niski poziom kwasu asparginowego związany jest z przewlekłym przemęczeniem. Energetyzujące i zapobiegające zmęczeniu działanie asparaginianu może być wynikiem pełnionej przez niego roli w cyklu Krebsa. Podczas tego cyklu, kwas asparginowy pomaga w produkcji asparaginy, argininy, lizyny, metioniny, treoniny, BCAA izoleucyny i wielu nukleotydów, wszystkich ważnych aminokwasów i substancji biochemicznych pomagających podtrzymywać poziom energii i zwalczać zmęczenie.

Sposób użycia:

W dni treningowe należy przyjmować 1 płaską miarkę z 350 ml wody lub ulubionego napoju 2 razy dziennie. Pierwszą porcję należy przyjąć około 30 minut przed treningiem, a kolejną zaraz po przebudzeniu lub popołudniu w zależności od pory treningu. Każda porcja powinna być oddzielona minimum 5-cio godzinną przerwą. W dni nietreningowe, należy przyjmować jedną porcję po przebudzeniu i jedną przed pójściem spać.

Skład:

w pojedynczej porcji (11,5 grama):

Calories 0
Total Fat 0
Total Carbohydrates 0
Sugars 0
Cholesterol 0mg
Protein 0
Vitamin B-6 (as Pyridoxine HCL) 5mg
Vitamin B12(as Methylcobalamin)15mcg

Panthothenic Acid
(as D-Calcium Panthothenate) 10mg
Niacin 25mg
Folic Acid 200mcg
Citrulline Malate 3.5g
Glucuronolactone 1g
Beta-Alanine 1.6g
L-Aspartic Acid 750mg
L-Carnitine-L-Tartrate 1g
Histidine HCL 250mg


 


Uwaga (dotyczy tylko produktów smakowych) - jesli chcesz konkretny smak, napisz nam to w komentarzu zamówienia - preferencja smakowe są mile widziane. Napisz jakiego smaku nie lubisz - nie zawsze mamy dostepne wszystkie, dlatego wybierzemy tak abyś byl najbardziej zadowolony. Jeśli zamówienie uzależniasz od danego smaku, dopisz również, że w przypadku braku takowego mamy anulować zamówienie.

Data dodania produktu: 22 lipiec 2007.


» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach MAN Body Octane - 575gr
» Napisz recenzję tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Poprzedni produkt Produkt 34 z 138 w kategorii Specjalne Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
MAN Clout - 600gr
 MAN Clout - 600gr    149,00 zł  Towar sprzedany
Produkt ten wyróżnia się spośród istniejących przeciętnych formuł kreatynowych. Wspomaganie naturalnych możliwości organizmu w zwalczaniu podstawowych przyczyn przemęczenia, zwiększanie regeneracji i zwiększanie wybuchowej siły mięśni przez ... 
Cyto Sport Muscle Milk 1125g w SUPER CENIE
 Cyto Sport Muscle Milk 1125g w SUPER CENIE    109,00 zł  Towar sprzedany
MuscleMilk to naturalna formuła wzrostu, hoduje masę mięśniową z macierzyńską miłością! Sprzyja przyrostom masy mięśniowej  szybciej, niż gainery, serwatka lub nawet kreatyna. To wszystko dzięki temu, że Muscle Milk to pierwszy produkt, ... 
Olimp Taurine Mega Caps - 150 kapsułek
 Olimp Taurine Mega Caps - 150 kapsułek    30,55 zł  Towar sprzedany
Tauryna jest aminokwasem warunkowo-niezbędnym, powstającym z metioniny i cysteiny. Występuje w organizmie jako wolny aminokwas lub składnik prostych peptydów – w płytkach krwi i żółci, gdzie z kwasami żółciowymi tworzy kwasy taurocholowe. ... 
Trec Shaker - 700ml
 Trec Shaker - 700ml    13,00 zł  Towar sprzedany
Doskonałe narzędzie do mieszania odżywek w każdym miejscu.   Najprostsza metoda na przygotowanie koktajlu, gdziekolwiek byś nie był.   Objętość: 700ml 
Załóż konto na suple.net Wysyłka i koszty wysyłki Prezenty suple.net i abonament forum kfd.pl Zamówienia zagraniczne O nas, nr konta oraz regulaminZakupy hurtowe w suple.net Pomoc suple.net Kliknij i napisz na gg do Krzyśka :) Kliknij i napisz na gg do Grzegorza :)
Current Parse Time: 0.108 s with 222 queries