Katalog » ZESTAWY » Moje konto     
Produkty promocyjne
Ostrowia WPC 80 - 900g
nowa cena: 24,30 zł
Biogenix Carb BX 3x 1000g + ...
nowa cena: 53,99 zł
Kozłowski A. - "Kształtowanie ...
nowa cena: 45,00 zł
OLIMP GAIN BOLIC 6000 - 1000g ...
nowa cena: 19,99 zł
OLIMP Chela-Calcium D3 30 ...
nowa cena: 23,99 zł
Biogenix Carb BX Display ...
nowa cena: 94,50 zł
Syntrax Matrix 5.0 - 2270g
nowa cena: 135,00 zł
Maximize NOX 4U - 180 caps
nowa cena: 99,00 zł
PVL Mutant Mass - 6800gr
nowa cena: 198,00 zł
Olimp Chela-Ferr Bio Complex ...
nowa cena: 6,99 zł
OLIMP Chela-Cynk 30 caps 2 + ...
nowa cena: 16,99 zł
OLIMP Chela-Selen 30 caps 2 + ...
nowa cena: 16,99 zł
Inner Armour Super Quad ...
nowa cena: 119,00 zł
Interactive Low Carb Bar - 60g
nowa cena: 4,49 zł
Syntrax Nectar
nowa cena: 99,00 zł
MuscleTech naNO Vapor - 960g
nowa cena: 149,00 zł
Universal Storm - 821g
nowa cena: 109,00 zł
OLIMP beta-SOLAR 30CAPS.
nowa cena: 14,99 zł
Olimp GainBolic 3x 1000gr + ...
nowa cena: 76,00 zł
Olimp Chela Mag B6 - 30 kap.
nowa cena: 7,99 zł
Zobacz wszystkieIndywidualne ukladanie planu treningowego Indywidualne ukladanie diety Indywidualny dobór odzywek i suplementów diety
Zaloguj się
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Nowy użytkownik

Zapomniałeś hasło?
Kurier - status paczki
Podaj numer przesyłki kurierskiej "Siódemka" by sprawdzić jej status (nr nadania jest dostepny w historii zamowien):
*Kurierem wysyłamy wszystkie paczki, poza zagranicznymi
Informacje o produkcie

ZESTAW: BSN No-Xplode 1230g + DYMATIZE X-Pand 925g GRATISY !!

Sztuk   GG sklep.kfd.pl   
Nowa cena
312,00 zł
274,99 zł
Opis produktu
 • ekstremalny wzrost siły
 • szybki przyrost czystej masy mięśniowej
 • wprost niesamowita pompa mięśniowa!
 • wprost zerowe spadki po cyklu!
 • szybka regeneracja mięśni
 • wzrost syntezy białek
 • większość składników w postaci esterów!
 • podczas treningu czujesz przypływ energi,
 • stymuluje proces umysłu
 • mięśnie twarde jak skała i spuchnięte!

 

     BSN NO-Xplode AVPT jest pierwszym i jedynym na świecie przedtreningowym suplementem wywołującym natychmiastowe zwiększenie energii, siły, napompowania, skupienia i uwagi, pozwalającym uzyskiwać lepsze wyniki i trenować intensywniej Już kilka minut po jego spożyciu, dosłownie poczujesz i zobaczysz jego działanie!

NO-Xplode posiada wyjątkową zdolność rozkręcania i napompowywania na każdym treningu wywołując najbardziej odczuwalny napływ kreatyny, tlenku azotu, stymulując pracę umysłu. Żaden inny produkt nie może się tym pochwalić! Żaden inny produkt nie jest do tego zdolny!

Natychmiastowe Zwiększenie Mięśni i Ukrwienia dzięki NO Meta-Fusion!

NO Meta-Fusion jest rdzeniem NO-Xplode, katalizatorem tworzącym całą formułę i pozwalającym uzyskać tak niesamowite efekty w postaci zmiany sylwetki, lepszej pracy umysłu. NO Meta-Fusion otwiera drzwi do większego ukrwienia mięśni dzięki zwiększeniu i podtrzymaniu poziomu Tlenku Azotu (NO). NO rozszerza naczynia krwionośne, które z kolei zwiększają przepływ krwi do mięśni. Ten nagły napływ krwi powoduje niemieszczące się w głowie napompowanie i szybkie zwiększenie wielkości i kształtu Twoich mięśni. To wszystko dzieje się w zaledwie kilka minut! Rezultat? Twoje żyły wyjdą ci na wierzch, a twoje mięśnie będą tak napompowane, że aż prawie rozerwą skórę. NO Meta-Fusion dostarcza silną mieszankę formuł kreatynowych o działaniu wolumizującym, która dostępna jest jedynie w NO-Xplode.Natychmiastowe Korzyści z Formułą Muscle Volumizing Creatine: Żadnych wzdęć, Skurczy Żołądka, Obrastania w Tłuszcz - TYLKO Twarde jak Skała i Spuchnięte Mięśnie!

Stosując dostępne suplementy kreatyny i podobne produkty możesz czekać dniami, tygodniami i miesiącami na uzyskanie jakichkolwiek rezultatów. Jeśli jesteś podobny do innych, to zapewne wcale nie doczekasz się rezultatów. Kluczowym problemem jest to, że nie "zmuszają" one mięśni do gromadzenia większej ilości kreatyny. Twoje mięśnie mogą pomieścić tylko określoną jej ilość. Jak tylko zostaną nasycone, Twoje przyrosty zatrzymają niczym "z piskiem opon podczas hamowania"; a jeśli twoje mięśnie są nasycone już na samym początku, wtedy możesz w ogóle nie odpowiadać na działanie tych produktów.

NO-Xplode wolny jest od tego problemu dzięki zwiększaniu punktu saturacji kreatyną twojego organizmu. Otwiera to całkowicie naczynia krwionośne, które karmią mięśnie, pozwalając Muscle Volumizing Creatine Matrix na rozciągnięcie komórki mięśniowej i zmuszenie jej do gromadzenia większej ilości kreatyny i innych składników wolumizujących. Niezwykły jest fakt, że zaczyna się to dziać w zaledwie kilka minut po spożyciu.

NO-Xplode nie tylko wywołuje rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć niemalże natychmiast, ale również nie potrzebuje cukrów, aby tego dokonać. Odwrotnie jest w przypadku innych produktów kreatynowych wypełnionych promującymi powstawanie tłuszczu cukrami. Mogą one spowodować, że przybędzie Ci tkanki tłuszczowej i będziesz wyglądał jak nadęty balon. Z NO-Xplode nigdy nie poczujesz się jak balon, nigdy nie będziesz miał nadmiernej ilości wody lub przytyjesz. Dodatkowo, Twój żołądek nie będzie miał żadnych problemów z jego absorpcją, co wyeliminuje bolesne skurcze lub dolegliwości żołądkowe! Teraz nawet osoby niereagujące na działanie kreatyny doświadczą silnego napompowania i twardych jak skała mięśni!

Rozkręć się na Każdym Treningu z Ener-Tropic Xplosion!

Aby uzyskać maksymalne napompowanie mięśni, musisz skupić się w 100% na wykonywaniu każdego powtórzenia i każdej serii. Ogólnie, istniejące produkty zapewniają jedynie "umysłowego kopa" sprawiając, że pozostajesz mniej skupiony (a bardziej pobudzony) niż byłeś wcześniej.

NO-Xplode jest jedyną w swoim rodzaju mieszanką metyloksantynów i nootropów (składników stymulujących mózg), energetyzującą Twój mózg i organizm, powodującą, że stajesz się bardzie skupiony w zaledwie kilka minut od spożycia. Najlepiej jak to możliwe przygotowuje Cię to psychicznie i fizycznie do treningu. Nie tylko odczujesz lepszy nastrój i samopoczucie, ale również sprawi, że będziesz miał większą chęć do trenowania.

Nawodnienie i Nasycenie Mięśni Składnikami Odżywczymi Dzięki Glycerol Hydrating Polymers i Phospho-Electrolyte Replacers!

Kompleks ten jest mieszanką substancji silnie przyciągających wodę, białko, węglowodany, kreatynę i inne składniki budujące do mięśni. Dzięki niemu, składniki odżywcze nie tylko są wciągane i utrzymywane w mięśniach, ale również pomaga w ich wychwytywaniu przez komórki. Ten innowacyjny system drastycznie zwiększa napompowanie, zapewnia paliwo dla organizmu podczas morderczych treningów, zmniejsza gromadzenie się kwasu mlekowego, uzupełnia stracone elektrolity, poprawia wytrzymałość i wypełnia mięśnie składnikami potrzebnymi do wzrostu.Teraz Możesz Zacząć Widzieć i Czuć Natychmiastowe Rezultaty!

Nic nie jest tak frustrujące, jak inwestowanie swojego czasu i wysiłku w trening, który nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Czas jest bezcenny, dlatego postaraj się wyeliminować wielogodzinne treningi nieprzynoszące żadnych rezultatów. Z NO-Xplode nie tylko zaoszczędzisz czas i wysiłek włożony w trening, ale również Twoje cele dalekosiężne staną się krótkookresowymi osiągnięciami. Jest to produkt, który powinien być wręczany zaraz po zapisaniu się na siłownię, jest on tak niezbędny, jak kluczyki do samochodu.

Z NO-Xplode nie będziesz musiał czekać, liczyć lub modlić się o wyniki. Nigdy więcej treningów, podczas których twoje mięśnie wyglądają na sflaczałe i płaskie, a Twój umysł i mięśnie nie są zsynchronizowane. Nigdy więcej uczucia, po wyjściu z siłowni, że w ogóle niepotrzebnie tam poszedłeś. Stosując inne suplementy możesz czekać dni, tygodnie, miesiące na widoczne rezultaty. W rzeczywistości, wiele produktów nie przyniesie żadnych rezultatów. Na szczęście to się już zmieniło!

NO-Xplode zaczyna działać w kilka minut od jego spożycia, rozkręca cię i pompuje na każdym treningu. Żaden inny produkt nie jest do tego zdolny i nie jest w stanie tego uczynić.

Twój trening czeka na NO-Xplode. Zdobądź go już dzisiaj.

Osobista uwaga do wszystkich Użytkowników Suplementów!

Firma BSN szybko stała się wiodącą marką w dziedzinie najbardziej zaawansowanych technologicznie suplementów, które są skuteczne i zapewniają prawdziwe rezultaty. Stało się to naszym celem od samego początku istnienia, aż po dzień dzisiejszy. Jesteśmy niezwykle dumni, z tego, co osiągnęliśmy w tak krótkim okresie czasu i ze standardu jakości i doskonłości, do jakich staramy się dążyć; ale co ważniejsze, naszą siłą napędową są wyniki konsumentów BSN stosujących takie produkty jak Nitrix, Thermonex, Testabolin, Lean Dessert Protein i inne. Jednakże, zdecydowanie nie jest to czas na nasze przechwalanie się! Natomiast, jest to czas na zabranie się do jeszcze cięższej pracy, przesuwania granic możliwości i ciągłego tworzenia najbardziej skutecznych i dostępnych na rynku produktów. Naszą misją jest nie tylko szybkie zmienienie twojego wyglądu, ale również zagwarantowanie, że odniesiecie wielki sukces. Poprzeczka została postawiona wysoko nie tylko dla BSN, ale również dla Ciebie. Mówiąc to... PORAŻKA NIE JEST MOŻLIWA! Naszym zadaniem jest nie tylko dostarczanie produktów, ale dbanie o to, aby każdy nowy produkt był wyjątkowy, niepowtarzalny i skuteczny. Mogę posumować NO-Xplode w dwóch słowach - "Zadanie Wykonane"!

Tworzenie Rzeczy Niewyobrażalnych!

Jeśli szukać czegoś, co mógłbyś porównać z NO-Xplode- szukasz na próżno!

Jeśli szukasz produktu z podobnymi składnikami - nie znajdziesz!

Jeśli czekasz, aż wyjdą jakieś "podróbki", aby je wypróbować-bardzo zawiedziesz się!

NO-Xplode jest prawdziwie rewolucyjnym pod każdym względem. Profil składników jest niewyobrażalny!

Wiele składników w NO-Xplode jest całkowicie unikalnych i nigdy wcześniej nie wykorzystywanych w żadnym produkcie. Jeśli myślisz, że istnieje jakiś suplement przewyższający ten produkt- mylisz się, ponieważ jest to niemożliwe!

Spędziłem lata dopracowując tę formułę, stworzenie jej jest bardziej złożone niż mogłoby się wydawać. Większość firm nie podejmuje nawet próby zainwestowania czasu i pieniędzy w produkt tego kalibru. Chcąc chronić trud i wysiłek włożony w NO-Xplode przed firmami kradnącymi pomysły innych, BSN złożyło wiele wniosków o przyznanie patentów, w celu całkowitej ochrony tego produktu. Po prostu, jeszcze żaden suplement nie był tak bliski wywoływania wzrostu, pomp, skupienia i lepszych wyników niż NO-Xplode, z których będzie on znany. NO-Xplode jest wspaniałym osiągnięciem w historii suplementów dla sportowców.

Z NO-Xplode Twoje Ciało EXPLODUJE!

Zalecany Sposób Użycia w Dni Treningowe:

Jako suplement diety, należy przyjmować 2 porcje dziennie 1 miarkę z 150-250 ml zimnej wody lub jakiegokolwiek napoju 20-30 minut przed treningiem (na pusty żołądek). Drugą porcję 1 miarkę W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów, należy unikać jedzenia lub picia szejków białkowych w przeciągu 1 godziny od spożycia NO-Xplode.

 

+

 


 

DYMATIZE X-Pand 925g NOWA FORMUŁA !!!
(smaki: PINK LEMONADE, TROPICAL BERRY)
 
      Firma Dymatize pragnie przedstawić państwu najlepszy suplement ostatnich lat - XPAND, zwiększający beztłuszczowa masę mięśniową, siłę, wytrzymałość oraz napompowanie podczas treningu. Xpand to połączenie najnowszej technologii z najskuteczniejszymi składnikami w odpowiednich dawkach zawartych w opatentowanej XPANSION MATRIX czyniąc ten produkt najlepszym suplementem wspomagającym budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej i zapewniającym niekończące się pokłady energii podczas ciężkiego treningu.


Czym różni się "Nowy" XPAND od "Starego"?
 

Jeszcze większa porcja, z większą ilością aktywnych składników- aż 18,5 g !

 
 • Specjalne podłoże Complex Carbohydrates (Weglowdanów Złożonych) pomagaj±ce transportować składniki Xpand do komórek mięśniowych!
 • Jeszcze większa skuteczność i biodostępność Xpand, dzięki większej ilości XPansion Matrix i zawartych w niej składników!
 • Dodany Cinnulin PF proteguj±cy działanie Kwasu Guanidynopropionowego i imitujący działanie insuliny!
 • Jeszcze lepsza i szybsze regeneracji dzięki Recovery Matrix i zawartych w niej BCAA!
  Składniki i ich ilości w XPAND:

  Opatentowana formuła CREATINE ESTER FUSION składająca się z Jabłczanu Etyl Estru Kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate) oraz Jabłczanu Kreatyny (TriCreatine Malate).

  Alfa-Ketoglutaran Argininy jest jedną z najlepszych form aminokwasu argininy, która promuje dodatni bilans azotowy w organizmie. Tlenek azotu kontroluje wiele czynności życiowych takich jak:

   
 • krążenie krwi
 • aktywność mózgu
 • pracę wątroby, płuc

  Betaina ,Tauryna ,Glikocyjamina,L-Cytrulina
  Kwas Guanidynopropionowy (GPA) podnosi naturalnie poziom insuliny bez konieczności dostarczania dodatkowych cukrów prostych.

  Cinnulin PF (wodny wyciąg z cynamonu)- podobnie jak Kwas Guanidynopropionowy imituje i potęguje działanie insuliny, balansuje poziom glukozy, cholesterolu we krwi.
  Olej MCT zwiększa poziom energii bez odkładania się w tkankę tłuszczową.

  Winpocetyna, podobnie jak Winkamina, jest wyciągiem z rośliny Barwinka Pospolitego. Usprawnia wykorzystywanie tlenu, zwiększa zapasy energii i poprawia koncentrację.
   

  Sposób użycia:

  Przed-Treningiem: Przyjmować 1 porcję Xpand 30 minut przed treningiem.
  Po-Treningu: Przyjmować 1 porcję Xpand 15-45 minut po treningu.
  W Dni Nietreningowe: Przyjmować 1 porcję Xpand.

  Skład:

  2.04 Lbs. Fruit Punch
  Supplement Facts
  Serving Size18.5G
  Servings Per Container50

  Amount Per Serving % DV

  Calories 20

  Total Carbohydrates 5g 2%
  Sugars 0g

  Vitamin B3(as Niacin) 20mg 100%
  Vitamin B6(as Pyridoxine Hydrochloride) 9mg 450%
  Folic Acid 90mcg 23%
  Vitamin B12(as Cyanocobalamin) 37mcg 620%

  Creatine Ester Fusion™ 4.5g **
  Creatine Ethyl Ester Malate, Tricreatine Citrate, Creatine Ester Phosphate Sodium, Creatine AKG.

  Arginine Fusion™ 3.5g **
  Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG), Arginine Ethyl Ester, Arginine HCL, Arginine Ketoisokaproate, L-Norvaline.

  Betaine Anhydrous 1g **
  Taurine (Micronized) 1g **

  Glutamine Fusion™ 1g **
  Glutamine AKG, N-Acetyl-L-Glutamine.

  Xpansion Matrix™ 4000mg **
  Glycocyamine, Glucuronolactone, L-Citrulline, MCT's (Medium Chain Triglycerides), Cinnulin PF® (Aqueous Cinnamon Extract), Vinpocetine 99%, Vincamine 99%, In A Complex Carbohydrate And Silicon Dioxide Base.

  Recovery Matrix 2940mg **
  BCAA Complex (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), L-Tyrosine, N-Acetyl Cysteine, L-Phenylalanine, Vanadyl Sulfate In A Complex Carbohydrate Base.

  * Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
  ** Daily Value (DV) not established
  Other Ingredients
  Maltodextrin, Natural And Artificial Flavors, Sucralose, Red #40

 • Uwaga (dotyczy tylko produktów smakowych) - jesli chcesz konkretny smak, napisz nam to w komentarzu zamówienia - preferencja smakowe są mile widziane. Napisz jakiego smaku nie lubisz - nie zawsze mamy dostepne wszystkie, dlatego wybierzemy tak abyś byl najbardziej zadowolony. Jeśli zamówienie uzależniasz od danego smaku, dopisz również, że w przypadku braku takowego mamy anulować zamówienie.

  Data dodania produktu: 21 kwiecień 2009.


  » Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
  » Informuj mnie o aktualizacjach ZESTAW: BSN No-Xplode 1230g + DYMATIZE X-Pand 925g GRATISY !!
  » Napisz recenzję tego produktu!
  » Zadaj nam pytanie...
  Poprzedni produkt Produkt 14 z 14 w kategorii ZESTAWY  
  Załóż konto na suple.net Wysyłka i koszty wysyłki Prezenty suple.net i abonament forum kfd.pl Zamówienia zagraniczne O nas, nr konta oraz regulaminZakupy hurtowe w suple.net Pomoc suple.net Kliknij i napisz na gg do Krzyśka :) Kliknij i napisz na gg do Grzegorza :)
  Current Parse Time: 0.075 s with 188 queries